Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

10. Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu

Untitled Document

DAVET MEKTUBU


Değerli Meslektaşlarımız,

Nöroonkoloji Derneği (NOD) tarafından düzenlenen 10. Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu (MNOS) 26-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Grand Hyatt Otel, İstanbul’da gerçekleşecektir. 

Nöroonkoloji ile ilgilenmekte olan tüm meslektaşlarımızı bu sempozyumda aramızda görmek  arzusundayız. Beyin Cerrahisi, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Onkoloji, Radyoloji ve Patoloji derneklerinin bir araya gelerek oluşturduğu multidisipliner topluluk her yıl yapılan sempozyumlara giderek artan katılım ile genişlemektedir. 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Sempozyumda yurt dışı ve yurt içinden katılacak konuşmacılarımızın sunumları ile Nöroonkolojide güncel konuların bir çok yönü  tartışılacaktır. 

Geçen sene başladığımız ve çok olumlu geri dönüşler aldığımız “Seçilmiş Sözel Bildiriler” oturumu da sempozyum programında yer alacaktır.

Sizleri bu toplantıda aramızda görmekten son derece mutlu olacağımızı  bir kez daha vurgulayarak, toplantıya katılacak tüm meslektaşlarımıza destekleri için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Sempozyum Başkanları


Prof. Dr. Ufuk ABACIOĞLU Prof. Dr. Gökhan DEMİR

Bilimsel Sekreterya

Organizasyon Sekreteryası
Barbaros Mah. Deluxia Palace K. 17 No: 461
34746 Batı Atasehir / Istanbul
T: +90 216 510 51 51
F: +90 216 510 52 40
info@coremice.com 

 

  • Web Adresi: mnos2017.org