Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

6. Üroonkoloji Kış Kongresi

KONGREYE DAVET

Sevgili Meslektaşlarımız,

İlkini 2005 yılında İstanbul’da ve daha sonra Avrasya Üroonkoloji Derneği çatısı altında Uludağ, Girne, Antakya ve Üsküp’de gerçekleştirdiğimiz üroonkoloji kış kongrelerinin 6. sını 29 Ocak- 1 Şubat 2015 tarihleri arasında Azerbeycan - Bakü’de gerçekleştireceğiz. Bu kongreye sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu kongrede Avrasya ülkeleri ürologlarının bilimsel buluşması sağlanmış olacaktır.

Kongrenin bilimsel programı, üroonkoloji alanındaki tartışmalı konular ile meslektaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler dikkate alınarak planlanmıştır. Amaç katılımcıların yüksek oranda bilimsel fayda sağlayacağı bir kongre organizasyonudur. Kongrede Amerika Birleşik Devletleri’nden, Avrupa’dan ve Asya’ dan ülkelerinde alanında yetkin değerli misafir konuşmacılarımız olacaktır. Bilimsel etkinlikler içinde ana oturumların dışında poster, sözlü sunum oturumları ve kurslar yer alacaktır.

Ülkemiz, komşu ülkeler ve kardeş ülke Azerbaycan üroloji topluluklarının birlikte olacağı bu kongrenin tüm katılımcılara bilimsel katkı sağlaması temennisiyle, 2015 Ocak sonu Bakü’de buluşmayı umut eder, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Eyüp Gümüş
Eşbaşkan

Prof. Dr. Ali İhsan Taşçı
Eşbaşkan


Organizasyon Sekreteryası

BROS CONGRESS

Bilge Yüksel / bilge.yuksel@brosgroup.net
Cumhuriyet Mah. Halaskargazi Cad. Tavukçu Fethi Sok. Köşe Palas Apt. No:28/3
Osmanbey - Şişli - İstanbul
Tel: +90 (212) 296 66 70
Fax: +90 (212) 296 66 71

  • Web Adresi: urooncology2015.org