Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

2. Marmara Pediatri Kongresi

DAVET

Sevgili Meslektaşlarım;

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1983’te kuruluşundan bugüne büyük değişimler yaşadı. Son dört yıldır yeni yerleşkesinde hizmet ve eğitim vermekte, Anadolu yakasında önemli bir görevi üstlenmektedir. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bilim Dalımız ise, güçlü bir kadro ile yıllar boyunca edindiği bilgi birikimi ve deneyimlerini yurtiçi ve yurtdışı değişik platformlarda paylaşmaktadır. Geçen yıl tüm ekibimizle bir arada bu görevi üstlenip ilk kongremizi düzenledik. İlk kez düzenlenmesine rağmen gördüğümüz yoğun ilgi bizi motive ederek bu yıl daha da güzel bir programla sizlerin karşısına çıkma isteğini kamçıladı.

Kongremiz bu yıl yine ulaşım kolaylığı gözetilerek Kozyatağı’nda yeni açılan bir otel olan Hilton İstanbul Kozyatağı Otelinde 12-14 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Bu kongrede genç meslektaşlarımızın aktif katılımını sağlamayı bir öncelik saydık. Bu amaçla mümkün olduğunca geniş poster oturumlarıyla sunumları planladık. Ayrıca kongrenin ilk günü gerçekleşecek olan ve pratik konuların ele alınacağı sertifikalı kurslarımıza yoğun ilgi olacağını tahmin ediyoruz. Konuşmacılarımızı titizlikle seçerek, değişik görüşlerin temsil edilmesini ve bilimsel içerikli tartışma ortamının oluşmasını arzu ediyoruz.

2015 yılında muhtemelen ilk kongre olacak 2. Marmara Pediatri Kongresine katılımınız bizi onurlandıracaktır.  Kongremizde görüşmek üzere!
 

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Bülent KARADAĞ      Prof. Dr. Işıl BARLAN
Kongre Başkanı          Marmara Tıp Fak. Pediatri AD Başkanı 

 


 

Kongre Bilimsel Sekretaryası

Doç. Dr. Engin Tutar
Doç. Dr. Nurdan Yıldız
Tel : 0 216 625 45 45 / 2840
E-posta: engin_tutar@hotmail.com &  nbilgenyildiz@gmail.com
Web: www.marmarapediatri.org

Kongre Organizasyon Sekretaryası

PRIME Kongre Yönetimi ve Turizm
Ethem Efendi Cad. Abdulhalik Renda Sok.
No: 2/1 Erenköy, Kadıköy, 34738 - İstanbul
Tel: 0216 357 23 23
Faks: 0216 357 23 33
E-posta: aysegul.guven@primeqm.com
 

  • Web Adresi: marmarapediatri.org/2.pediatri